Početna - IZDVOJENO - David Milinovich iz Opatije državni je prvak u karateu

David Milinovich iz Opatije državni je prvak u karateu

Drugi dan Državnog prvenstva u karateu ostati će zauvijek u sjećanju mladog Opatijca Davida Milinovicha koji je osvojio zlatnu medalju

New Project (9)

Ovoga vikenda održava se Prvenstvo Hrvatske u karateu za mlađe uzraste u Ivankovu. David Milinovich, Opatijac iz Karate kluba Opatija osvojio je 1. mjesto na državnom prvenstvu u borbama mlađi kadeti – 45 kg.

Nakon prvog dana natjecanja članovi Karate kluba Opatija osvojili su dvije medalje: Jana Redžić – borbe učenice -40 kg – 3. mjesto i  Leon Buršić – borbe učenici -42 kg – 3. mjesto.