Početna - IZDVOJENO - Grobničan i Opatija bore se za titulu pobjednika Županijskog kupa

Grobničan i Opatija bore se za titulu pobjednika Županijskog kupa

Ovog utorka, 09. travnja, na rasporedu su bile polufinalne utakmica Kupa Primorsko-goranske županije. U Mavrincima se igrala utakmica između Grobničana i Orijenta 1919, dok je u Opatiji na rasporedu bio susret Opatije i Krka.

Grobničan je slavio rezultatom 2:0, a Orijent je pritom mogao i znatno teže stradati. Grobničan je poveo 1:0 već u 9. minuti igre kad je vratara Orijenta uspješno svladao Pilčić, a konačnih 2:0 postavio je Prtenjača u 51. minuti.

“Naši Orijentaši nisu uspjeli izboriti finale Županijskog kupa, preostaje čestitati protivniku koji je iz ovog sraza izašao kao zasluženi pobjednik. Okrećemo se sebi i treninzima kako bismo čim bolje odgovorili na subotnji izazov, kada nam na Krimeju stiže NK Dugo Selo! Znamo da ste uz naše crveno bijele i u pobjedama i u porazima. Podržimo ih zajedno u nastavku prvenstva”, poručili su iz Orijenta nakon poraza u polufinalu.

Opatija je slavila protiv Krka rezultatom 2:1 zahvaljujući golu u samoj završnici utakmice, a prije toga nisu uspjeli iskoristiti kazneni udarac.