Početna - IZDVOJENO - Kristijan Kolaj osvojio broncu u Skoplju- Europsko prvenstvo u kickboxingu

Kristijan Kolaj osvojio broncu u Skoplju- Europsko prvenstvo u kickboxingu

Tijekom prošlog tjedna u Skoplju se održalo Europsko prvenstvo u kickboxingu za kadete i juniore. U Skoplje je stiglo oko 1.500 mladih boraca sa svih strana Europe, a u hrvatskoj reprezentaciji svoje je mjesto osigurao i mladi Opatijac Kristian Kolaj zahvaljujući tituli dvostrukog državnog prvaka ove godine.

Kolaj je nastupao u najatraktivnijoj disciplini, onoj po K1 pravilima. U svojoj kategoriji do 54 kilograma uspio je osvojiti broncu, nakon što je u borbi za mjesto u finalu ipak bio bolji Vadim Timoshenko.
Radi se o ruskom reprezentativcu koji je kasnije i uvjerljivo osvojio zlatnu medalju u toj kategoriji.

Kristijan se izjasnio kako je na turniru konkurencija bila izuzetno snažna. Isto tako je rekao da je zadovoljan rezultatom no da zna da može i hoće bolje. Posebno se zahvalio treneru Siniši Volareviću i svim članovima Opatija Fight Cluba.