Početna - IZDVOJENO - Liga prvaka: Rijeka protiv The New Saintsa u drugom pretkolu
nk rijeka

Liga prvaka: Rijeka protiv The New Saintsa u drugom pretkolu

Nogometaši Rijeke u drugom pretkolu Lige prvaka igrat će protiv velškog The New Saintsa koji je u utorak slavio na gostovanju kod Europe iz Gibraltara 3:1 i nakon produžetaka izborio plasman u iduće kolo s ukupnih 4:3.

Prva utakmica na rasporedu je u utorak 11. srpnja u 20.45 sati na stadionu HNK Rijeka.

Nogometaši The New Saintsa bolje su otvorili utakmicu i poveli autoglom Moye u 37. minuti. Samo četiri minute kasnije gosti iz Walesa imali su rezultat koji im je jamčio plasman u drugo kolo kada je Quigleyja u 41. minuti donio prednost 2:0 nakon lijepe akcije.

Walker je vratio Europu u igru pogotkom s bijele točke u u 53. minuti, ali unutar dvije minute momčad iz Gibraltara ostala je s devet igrača nakon isključenja Gomeza (58′) i Quilla (59′).

Unatoč brojčanoj prednosti The New Saints tek su u sudačkoj nadoknadi u 104. minuti pogotkom Quigleyja s ruba kaznenog prostora stigli do trećeg gola i plasmana u drugo pretkolo.