Početna - IZDVOJENO - Milan ostao bez četvrtfinala

Milan ostao bez četvrtfinala

Atletico Madrid je sinoć protiv Milana slavio rezultatom 4-1 i tako se uvjerljivo plasirao u četvrtfinale najelitnijeg klupskog nogometnog natjecanja. Milan je i dalje neprepoznatljiv.

Atletico je u vodstvo doveo Diego Costa već u trećoj minuti što je najbrži gol koji je ikada Atletico zabio u Ligi prvaka.  U 27. minuti nadu gostima donosi Kaka.

Međutim, u 40. minuti Arda Turan je udario volej s otprilike 18 metara, lopta je zakačila Ramija i u čudnoj putanji prevarila Abbiatija za novo vodstvo Atletica.

U 71. minuti nakon slobodnog udarca Gabija, Raul Garcia glavom zabija u donji lijevi kut, dok je konačnih 4-1, svojim drugim golom na ovoj utakmici i 29. golom ove sezone u svim natjecanjima, na asistenciju Argentinca Sose, postavio odlični Diego Costa.