Početna - GOSPODARSTVO - Mobilno reciklažno dvorište seli nakon Ike u Ičiće

Mobilno reciklažno dvorište seli nakon Ike u Ičiće

Podsjećamo građane da je mobilo reciklažno dvorište još samo danas, 23. srpnja 2020. u Iki na parkiralištu Dražina, a nakon toga seli se na lokaciju Ičići, na ulaz u Ulicu Brdo.

Radno vrijeme reciklažnog dvorišta je od ponedjeljka do četvrtka od 10:00 do 17: sati a subotom od 09:00 do 14:00.

Reciklažno dvorište prema rasporedu doći će u slijedećim terminima na slijedeća mjesta:

Ičići 25.07.20.-30.07.20.
Poljane 01.08.20.06.08.20.
Veprinac 08.08.20.-13.08.20.
Pobri 15.08.20.-20.08.20.
Opatija Vrutki 22.08.20.-27.08.20.
Volosko 29.08.20.-03.09.20.

IMG-7168

Preuzeto s: Rivijera News

Rabljena Vozila

Komentiraj

x

Pogledajte još

Uskoro asfaltiranje prve dionice ceste u Žegotima

Dogovoreno je da će se završni sloj asfalta duž cijele dionice staviti odjednom što znači da će cesta biti zatvorena ...