Početna - IZDVOJENO - Nogometaši Opatije uvjerljivom pobjedom protiv Intera pod stijenama Kantride navijestili zanimljivu sezonu
Opatijsko slavlje na Kantridi

Nogometaši Opatije uvjerljivom pobjedom (3:0) protiv Intera uz Zaprešića i još uvjerljivijom igrom navijestili su zanimljivu sezonu!

Odavno Opatija nije izgledala tako dominantno otkada igra pod stijenama Kantride, a protiv Intera je odigrala prvu utakmicu na Kantridi ove sezone.

Tijekom cijele utakmice momčad Zorana Bogolina potpuno je kontrolirala utakmicu protiv respektabilne momčadi iz Zaprešića, koja je stvorila samo jednu priliku nakon vodstva Opatija 2:0.

Povrh tri pogotka, Opatija je stvorila još nekoliki izglednih prilika među kojima najbolju nije iskoristio Elvir Maloku, kojemu je vratar Križanović obranio kazneni udarac u 60. minuti.

Mlađi Maloku pogodio je okvir vratiju prije prvog pogotka.

Trener Bogolin počeo je utakmicu u sastavu koji je u Vinkovacima iznio najveći teret remija, prema običaju nedostajalo je nekoliko bitnih igrača (Bertoša, Jukičić, Flego).

U 11. minuti Elvir Maloku stvorio je višak na ulasku u kazneni prostor, Bilobrk je pratio razvoj situacije, uklizao i gurnuo loptu u mrežu – 1:0.

Tri minute kasnije sve je bilo riješeno, nakon indirekta lopta se odbila od zida, Ivančić je pogodio mrežu – 2:0.

Od 64. minute gost su ostali s desetoricom igrača, što je domaćin rutinski iskoristio.

Treći pogodak u 75. minuti postigao je Bjelanović na Bogolinovu asistenciju – 3:0.

Izvor: Sportcom