Početna - IZDVOJENO - Primanje za uspješne sportaše

Primanje za uspješne sportaše

Gradonačelnik Ivo Dujmić i predsjednik Sportskog saveza grada Opatije Dragutin Galina održali su prigodno primanje za opatijske sportaše koji su tijekom 2020. godine postigli izvrsne sportske rezultate.

Vjekoslav Gregorović iz Stolnoteniskog kluba Opatija 08 osvojio je 1. mjesto na PH u stolnom tenisu za osobe s invaliditetom. Roko Stipanović iz Yacht Cluba Croatia 1. mjesto Prvenstva Hrvatske, Klasa Laser Radial, Enrico Marotti, DSNM Volosko 1. mjesto PH foil, 1. mjesto PH slalom, 2. mjesto svjetski kup. Karlo Grabar iz AK OPATIJA  na Brdskom prvenstvu povijesnih vozila – Klasa P2- osvojio je 1. mjesto (generalni poredak 3. mjesto), negov klubski kolega Leo Černi  na Brdskom prvenstvu povijesnih vozila – Klasa P4 – 1 mjesto (generalni poredak 1. mjesto). P aolo Mavričić iz AK Opatija motorsport juniorski je prvak Hrvatske u rallyu. Viliam Prodan, Zoran Raštegorac,Igor Puž, Marko Stiperski, Marsel Katić, Denis Rubinić, Paolo Mavričić, AK Opatija motorsport u ukupnom poretku prvaci su Hrvatske u rallyu, a Marsel Katić i Denis Rubinić prvaci Hrvatske u rallyu, klasa 4.

Filip Silić, Nikša dell’Orco, Sandro Dukić, Ivan Đorđević iz Kluba odbojke na pijesku Opatija na  Prvenstvu Hrvatske osvojili su 1. mjesto ekipno.

Iva Kukuruzović, SK DVD Opatija na Prvenstvu Hrvatske osvojila je  1. mjesto ekipno i pojedinačno u disciplini malokalibarska puška ležeći, a Ana Kukuruzović 1. mjesto ekipno u disciplini malokalibarska puška ležeći, kao i klupska kolegica Natali Voskion.