Početna - IZDVOJENO - Nogometaši Rijeke doživjeli poraz od AEK-a – utakmica završila 2:1

Nogometaši Rijeke doživjeli poraz od AEK-a – utakmica završila 2:1

Nogometaši “Rijeke” sinoć su doživjeli poraz protiv grčkog AEK-a. Utakmica je nakon 4. minute produžetka završila 2:1 za grčkog prvoligaša.

Gosti iz Atene su do poluvremena bili bolji u svim onim elementima koji europsku ligu čine istupkom na stepenicu iznad u odnosu na HNL, a to je, trka, agresija i duel igra. Teško je vjerovati da je nakon toliko žustre i energične igre protiv Cibalije, očito psihološki faktor igrao veoma veliku ulogu.

“Rijeka” je po prvi put ušla u utakmicu skupne faze Europske lige sa nekakvim imperativom pobjede. Vjerojatno je to bio teret igračima koji ih je kočio.

Matjaž Kek dočekao je kraj utakmice sjedeći na svojem trenerskom mjestu duboko zamišljen.