Početna - IZDVOJENO - Rijeka danas na Rujevici dočekuje Krk
HNK Rijeka
arhiva

Rijeka danas na Rujevici dočekuje Krk

Nogometaši Rijeke u utorak dočekuju Krk (Stadion HNK Rijeka, 17 sati) u pripremnoj utakmici. Bit će to novi ispit za izabranike Matjaža Keka, posebice igrače koji nisu imali veliku minutažu u proteklim tjednima.

Ogled protiv Grobničana pokazao se kao dobra prilika za juniore koji su ostavili odličan dojam u drugom poluvremenu, a dobru igru s četiri gola okrunio je Tomislav Turčin.

Inače, u posljednjem ogledu dvaju momčadi, odigranom prije godinu i pol dana, Krk je slavio 2:1.

Za ogled protiv Krka bit će otvorena samo zapadna tribina, a blagajne će raditi od 16 sati na dan utakmice. Ulaznica košta 20 kuna, za djecu do 14 godina je 10 kuna, dok će pretplatnici imati besplatan ulaz.

Gledatelji mogu parkirati na pješčanom parkingu unutar kampa do popunjenja kapaciteta istog.