Početna - IZDVOJENO - Rijeka opet slavila

Rijeka opet slavila

Pred oko 3600 gledatelja i navijača Rijeka je od prve minute pokazala dominaciju ali do 8. minute nije uspijevala finiširati akcije. Sjajnim Tomečakovim pogotkom Rijeka je načela Slaven Belupo i otvorila put novoj pobjedi. Minutu kasnije Kvržić poslužuje domaćeg golgetera Kramarića koji bez problema šalje loptu u mrežu za 2:0, te u 35. minuti Rijeka zabija za 3:0.

S tim rezultatom domaći odlaze na odmor. Nakon poluvremena domaćini su malo opušteniji, ali svejedno nisu dozvoljavali razvijanje gostujućih akcija, pokušali su čak i povratnik u igru Moises nakon nedavne operacije i Ajayi ali neprecizno.

Rijeka: Vargić, Tomečak, Lešković, Mitrović, Leovac, Kvržić (od 83′ Ayai), Jajalo (od 70′ Cvijanović), Brezovec, Sharbini, Jahović, Kramarić (od 60′ Moisés).

Slaven Belupo: Picak, Grgić, Edson, Purić, Melnjak, Crepulja (od 85′ Paracki), Geng, Plazonić, Barišić (od 46′ Cesarec), Ozobić, Glavina (od 62′ Mirić).