Početna - SPORT - Rijeka pobjedila Rudeš u Zagrebu

Rijeka pobjedila Rudeš u Zagrebu

Nogometaši Rijeke pobijedili su Rudeš 5:1 na gostovanju u Kranjčevićevoj u utakmici 11. kola Hrvatski telekom Prve lige.

Rijeka je upisala osmu prvenstvenu pobjedu u utakmici u kojoj se Rudeš predstavio kao ozbiljan suparnik .

Sve što je Rijeka propustila napraviti u prvom poluvremenu,  napravila je unutar pet minuta drugog dijela.  Igrala se 50. minuta, Mišić je sjajno u prostor proigrao Gavranovića koji je ostao sam i poentirao – 1:2.    Četiri minute kasnije Zuta je odigrao loptu za Bradrića, koji ju je samo ostavio za Hebera. Napadač Rijeke sjajno je potegnuo i lopta je od vratnice završila u mreži – 1:3.   U 60. minuti Vešović je ubacio s desnog boka, Heber se dobro istegnuo i lijevom nogom matirao Picaka za svoj drugi pogodak na utakmici – 1:4.   Odlično drugo poluvrijeme u 89. minuti zaključio je Mario Gavranović drugim pogotkom na utakmici za 1:5 .

Rijeka redovito prima golove na potupuno isti način :

Zadnje tri utakmice, sa »Slaven Belupom«, »Milanom« i »Rudešom«, aktualni prvak je primio, slikovito rečeno, tri fotokopirana gola nakon udarca iz kuta.

Svaki put suparnik je iz kornera uputio centaršut na igrača koji je odigrao loptu u prazan prostor. Riječani su ostajali ukopani, a suparnički igrači iz blizine bi poentirali.

Rabljena Vozila

Komentiraj

x

Pogledajte još

Start 5. etape CRO Racea 1. listopada u Opatiji

I ove godine krajem rujna Hrvatska će biti domaćin sedme po redu međunarodne biciklističke utrke CRO Race u organizaciji tvrtke ...