Početna - IZDVOJENO - Rijeka zabila tri gola u prvih dvadeset minuta za slavlje nad Splitom
HNK Rijeka
arhiva

Rijeka zabila tri gola u prvih dvadeset minuta za slavlje nad Splitom

Stariji pioniri Rijeke pobijedili su na gostovanju Split 3:1 u utakmici 28. kola Prve HNL. U odličnoj predstavi, izabranici Dragana Meića stigli su do nova tri boda i 12. pobjede ove sezone, a pitanje pobjednika bilo je riješeno u prvih 20 minuta.

Rijeka je povela u 14. minuti, kada je nakon duplog pasa, Zrilić pogodio mrežu – 0:1. Samo tri minute kasnije Rijeka je udvostručila prednost. Kroz nekoliko dodavanja Rijeka je stigla pred gol Splita, Zahirović je pronašao Biškupovića – 0:2.

U 20. minuti mrežu je zatresao i Zahirović i tako u ranoj fazi potvrdio pobjedu Rijeke. Split je do kraja utakmice uspio samo ublažiti poraz golom Bebića u 44. minuti.