Početna - IZDVOJENO - Rukometaši Zameta nadigrali trećeplasiranu Spačvu

Rukometaši Zameta nadigrali trećeplasiranu Spačvu

U 17. kolu Premijer lige rukometaša Zamet je ostvario četvrtu pobjedu u posljednjih pet utakmica nadigravši ekipu Spačve iz Vinkovaca.

Spačva je bolje krenula u susret i povela s 3:0. Nakon toga Zamet postiže šest uzastopnih pogodaka i prelazi u vodstvo. Do kraja prvog poluvremena igrači Zameta su povećavali prednost i na odmor se otišlo rezultatom 16:9. Početak drugog poluvremena izgledao je isto kao i početak same utakmice, odnosno Spačva postiže tri uzastopna pogotka i smanjuje visoku prednost Zameta.

Tijekom drugog poluvremena prednost Zameta je iznosila između šest i devet pogodaka, a posljednjim pogotkom na utakmici, onog Patrika Martinovića, Zamet dolazi do ukupnih 27:19. U redovima Zameta Zhao Chen je postigao sedam pogodaka, a Matija Golik četiri, dok je kod Spačve najviše pogodaka postigao Marko Nađ, njih četiri.

Pred rukometašima Zameta je posljednja utakmica regularnog dijela sezone koja se igra ove subote u Karlovcu.