Početna - IZDVOJENO - Split – Rijeka 0 : 3

Split – Rijeka 0 : 3

Nogometaši Rijeke ostvarili su 14. uzastopnu pobjedu u službenim utakmicama, prvu na gostovanju kod Splita nakon gotovo četiri godine i zadržali korak s Dinamom nakon prva četiri kola MaxTV Prve HNL.
Rezultatom i pobjedom bio je zadovoljan i trener rijčke reprezentaciije Matjaž Kek koji je nakon utakmice čestitao igračima na zasluženoj pobjedi, te naglasio kako je napokon momčaad koju on vodi pobijedila u Parku mladeži. Potvrdilo se da su nešto naučili nakon prošle utakmice u Splitu jer nisu dozvolili domaćinu da okomitim loptama dođe na 16 metara.
U 24. minuti Krstanović je uzeo loptu Belleu, Kvržić proigrao Marina Leovca koji je izašao sam pred Vukovića i iskosa s lijeve strane pogodio vodstvo bijelih. Drugi gol pada iz polukontre i bijega Krstanovića koji odlično ubacuje za Kramarića koji iskosa s lijeve strane svladava Vukovića, te u 73. minuti kada Krstanović dugu loptu glavom prebacuje za Kramarića koji je izlazi sam pred Vukovića i efektnim lobom pogađa mrežu Splita za konačnih 0:3.