Početna - IZDVOJENO - Split – Rijeka 1:1
web

Split – Rijeka 1:1

Nogometaši Rijeke ostali su neporaženi na gostovanju kod Splita gdje su remizirali 1:1 u utakmici 22. kola MAXtv Prve lige nakon koje će zasigurno žaliti za preostala dva boda. Razlog je puno bolja igra i konkretnije prilike od domaćina, posebno u prvom dijelu, kada je momčad Matjaža Keka po teškom terenu već u prvom poluvremenu mogla zaključiti sve dvojbe oko pobjednika. Na kraju, nakon promašenog jedanaesterca Bekima Balaja, domaćin je došao do vodstva pogotkom Kvesića, a Rijeka tek u drugom poluvremenu slomila  otpor domaćina i preko Bekima Balaja izjednačila rezultat.