Početna - NOVOSTI - Live: Utakmica Rijeka – Hrvatski dragovoljac
kantrida
arhiva

Live: Utakmica Rijeka – Hrvatski dragovoljac

Nogometaše HNK Rijeke očekuje pretposljednja domaća utakmica ove ligaške sezone. Prema rasporedu 34.kola MAXtv Prve lige utakmica HNK Rijeka – NK Hrvatski dragovoljac koja je počela u 18 sati na stadionu Kantrida.

Ulaz na stadion bio je omogućen sat vremena prije početka utakmice.

Zanimljivost je da su Rijeka i Hrvatski dragovoljac ove sezone igrali tri puta i svaki puta je pobijedila Rijeka i to uvijek s istim rezultatom.

Na stadionu se nalazi 3723 gledatelja došli su podržati Rijeku koja je na 2.mjestu ljestvice s pet bodova prednosti u odnosu na trećeplasirani Hajduk. Do kraja ove predivne i uspješne sezone su još samo tri kola te naravno željno očekivano finale Kupa.

17′ žuti karton Lesjak

Goooooooooooooooool…

Rijeka vodi 1:0

19′ Ivan Krstanović iz jedanaesterca – sigurno je poentirao nakon što je u kaznenom prostoru srušen Ivan Tomečak

24′ Ivan Krstanović puca iz peterca ali preko gola

45′ Ivan Božić žuti karton

Što se vremena tiče, prvo poluvrijeme bilo je okupano suncem, na kraju prvog poluvremena počela je rominjati kiša, da li će drugo poluvrijeme biti okupano kišom?

Gooooooooooooooooooll..

Rijeka vodi 2:0

53′ solo prodor Andreja Kramarića

58′ zamjena igrača Rijeke, Kvržić – izlazi, Mujanović ga zamjenjuje

Goooooooooooooll…

Rijeka vodi 3:0

60′ Lešković zabio gol

Hrvatski dragovoljac zabio gol, rezultat 3:1

68′ Jajčinović – igrač Hrvatskog dragovoljca zabio gol

68′ Kek je u igru pustio Moisesa a na klupu je poslao Jugovića

82′ posljednja izmjena u sastavu Rijeke, izlazi- Kramarić, a ulazi Pokrivač

86′ Mujanović dobio žuti karton

90′ + tri minute sudačke nadoknade

91′ Ljubičić igrač Hrvatskog dragovoljca, sa klupe baca bocu na teren, dobio je žuti karton

93′ kraj utakmice Rijeka – Hrvatski dragovoljac

17           UDARCI           9

7              U OKVIR         4

2              ZALEĐA          0

61           POSJED LOPTE            39

Utakmica je završila s rezultatom 3:1, Rijeka je na ljestvici zauzela drugo mjesto sa 67 boda. Slijedeća utakmica za Rijeku održati će se u Zagrebu, srijedu 7. svibnja.