Početna - IZDVOJENO - Veterani Rijeke pobijedili Brazil u revijalnoj utakmici

Veterani Rijeke pobijedili Brazil u revijalnoj utakmici

Veterani Rijeke pobijedili su selekciju Brazila 6:2 u prijateljskoj utakmici odigranoj pred stotinjak gledališta u kampu HNK Rijeka.

U ugodnoj atmosferi i odličnim vremenskim uvjetima, gledatelji su mogli vidjeti niz odličnih poteza riječkih veterana koji su kroz 90 minuta pokazali da i dalje posjeduju zavidne nogometne vještine.

Bilo je tu sjajnih udaraca, prodora, ubačaja i gosti iz Brazila u konačnici su dobro prošli sa samo šest primljenih pogodaka.

Ipak, najljepši trenutak utakmice stigao je u 34. minuti kada je Dragoslavić prelijepim udarcem matirao brazilskog vratara.

Na kraju svega riječka publika toplim pljeskom pozdravila je riječke i brazilske veterane koji su još jednom dokazali da godine nisu važne.