Početna - IZDVOJENO - Live Utakmica: HNK Rijeka – FC Sheriff
sheriff
arhiva

Live Utakmica: HNK Rijeka – FC Sheriff

Započela je utakmica HNK Rijeka – FC Sheriff na Kantridi na kojoj se nalazi 9500 gledatelja.

Postava HNK Rijeke: Ivan Vargić, Ivan Tomečak, Marko Lešković, Miral Samardžić, Marin Leovac, Zoran Kvržić, Josip Brezovec, Mato Jajalo, Vedran Jugović, Adis Jahović i Andrej Kramarić.

Postava FC Sheriffa: Degra Matias, Metoua Kpamin, Muresan Andrei, Moreira Malaquis, Reis Garca Joao, Olimpio Leonel, Dias Luz Ernandes, Balima Wilfried, Galvao de Silva, De Fiori Mendes i Inacio Jarlesson.

1′ počela je utakmica na Kantridi, HNK Rijeka – FC Sheriff

2′ Slobodni udarac s 30 metara izveo je Josip Brezovec, a vratar Sheriffa je odbio loptu iz gornjeg kuta

8′ još jednom je zaprijetio Josip Brezovec, ali vratar Sheriffa je izbio loptu u korner

9′ prvu priliku na utakmici imao je FC Sheriff, koji je sa 16 metara dobro protegnuo Vargića koji je loptu odbio u korner. U nastavku nakon gužve igrač Sheriffa ugurao je loptu u mrežu ali gol nije priznat zbog zaleđa

17′ u igri se dosta ističe nervoze zbog čega dolazi i do mnogih pogrešaka u predaji lopte

23′ Mato Jajalo dobio je žuti karton zbog preoštrog starta

30′ Rijeka je još jednom zaprijetila iz prekida, Josip Brezovec je ubacio loptu, a gostujući vratar je odbio loptu ispred Leškovića i Samardžića

34′ Još jedna u nizu od dobrih prilika za Rijeku nakon što je Kramarić tukao s ruba kaznenog prostora ali obrana Sheriffa još jednom je skrenula u udarac iz kuta, ali udarac Brezovca završio je u bloku

35′ udarac Leovca nije bio dovoljno precizan da iznenadi vratara Degru na vratima Sheriffa

39′ igrač Sheriffa Balima pokušao je iznenaditi Vargića, no lopta je otišla iznad gola

45′ Sheriff je propustio najbolju priliku u prvom poluvremenu kada je nakon ubačaja Reisa glavom pucao Balima ali tik uz vratnicu Rijeke

45′ kraj prvog poluvremena na Kantridi HNK Rijeka – FC Scheriff 0:0

46′ počelo je drugo poluvrijeme na Kantridi

46′ došlo je do izmjene kod igrača Sheriffa, iz igre izlazi Inacio Jarlesson, a u igru ulazi Ismail Mustafa

51′ igrač Sheriffa Ismail Mustafa dobio je žuti karton zbog nesportskog ponašanja

54′ Zoran Kvržić primio je loptu na rubu kaznenog prostora ali nije dobro zahvatio loptu, te je izgubio

55′ Jahović i Kramarić su imali obećavajuću situaciju, ali Sheriff se još jednom spasio

62′ riječki trener Matjaž Kek, odlučio se za prvu izmjenu igrača, iz igre izlazi Jugović, a u igru ulazi Sharbini

63′ Jajalo je dao dobru loptu Leovcu koji se ubacio iza leđa obrani Sheriffa ali pokušaj povratne lopte završio je u rukama gostujećeg vratara

67′ najbolju priliku do sad u ovoj utakmici imala je Rijeka nakon što je Sharbini oštro ubacio za Kramarića koji nije dobro zahvatio loptu

74′ Blok Sheriffa još jednom je spasio gotovo čisti pogadak Andreja Kramarića

75′ dolazi do sve češće izmjene igrača postave Rijeke, iz igre izlazi Adis Jahović, a ulazi Moises Lima Magalhaes

84′ Kramarić se izborio za loptu, dobio je priliku za udarac sa 20-ak metara, no puca ravno na Degru

Goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooollllllllllllllllll….

86′ Rijeka vodi 1:0, prvi gol zabio je Marin Leovac, Ivan Tomečak dodao je s desne strane, naletio je Marin Leovac te pucao na volej

90′ igrat će se tri minute sudačke nadoknade

Završila je utakmica HNK Rijeka – FC Sheriff s rezultatom 1:0, pogotkom Marina Leovca u 86′. Igrače Rijeke čeka velika uzvratna utakmica za tjedan dana s FC Sheriffom.