Početna - IZDVOJENO - Opatijci slavili u Zmijavcima

Opatijci slavili u Zmijavcima

Nogometaši Opatije vratili su se nakon pet kola pobjedama i to tamo gdje je malo tko očekivao.
Nogometaši Opatije vratili su se nakon pet kola pobjedama i to tamo gdje je malo tko očekivao. Nije krenulo dobro po “crno bijele”. Domaći su poveli u 8. minuti nakon udarca iz kuta. Lopta je zapela u gužvi, a stoper Jukičić je u pokušaju ispucavanja napucao u Šalinovića od kojega se odbila iza Ivešinih leđa – 1:0. Zmijavčani su na darovani gol uzvratili – darom. U 31. minuti braniči Croatije su ničim izazvanim dodali loptu Pejanoviću na vrhu kaznenog prostora, ovaj odigrao pas za Kuqija po čijem udarcu sa 16 metara je lopta završila u donjem lijevom kutu vratara Topića – 1:1.
Opatijci su bolju igru naplatili u nastavku. U 60. minuti ponajbolji pojedinac na utakmici Filip Fumić je s preko 20 metara poslao projektil i matirao Topića. Konačnih 1:3 postavio je Tonči Kukoč u 85. minuti kada je presjekao pokušaj povratne lopte glavom domaće obrane za vratara Topića, te rutinski odradio ostatak posla 1:3.