Početna - IZDVOJENO - Rijeka na San Siro istrčala optimistično, za završetak utakmice 3:2 za Milan
kek slaven belupo

Rijeka na San Siro istrčala optimistično, za završetak utakmice 3:2 za Milan

Rijeka je na San Siro istrčala je optimistično i situacija je bila obećavajuća. No nakraju je utakmica okončala sa rezultatom 3:2 za Milan. Milan je brzo stigao do prednosti, već u 13 minuti igre Andre Silva naciljao je suprotnu stranu Rijekinog gola za 1:0. Do drugog pogotka za Milan je došlo u 53 minuti, osigurao ga je Musacchio.

Igrala se 84. minuta kada je Acosty uspio smanjiti na 2:1, da bi Elez u 89. minuti kazneni udarac pretvorio u izjednačenje na 2:2. Međutim, u četvrtoj minuti nadoknade nažalost Cutrone je pred Slugom zabio za pobjedu Milana 3:2.

Trener Rijeke, Matjaž Kek, nakon susreta je bio vidljivo ljut i razočaran. Kada ovako dobiješ gol u devedeset i nekoj minuti, to više nije pitanje koncentracije, sreće ili nesreće. Neki igrači očito ne mogu odgovoriti zahtjevima, rekao je Kek.