Početna - IZDVOJENO - Rijeka slavila u 120. jadranskom derbiju
nk rijeka

Rijeka slavila u 120. jadranskom derbiju

Nogometaši Rijeke pobijedili su Hajduk rezultatom 4:2 i slavili u 120. prvenstvenom jadranskom derbiju. Pred devet tisuća gledatelja i sjajnom ambijentu Kantride priča oko pobjednika bila je gotova već nakon 40 minuta koliko je bijelima trebalo da osiguraju novu pobjedu.

Junak večerio bio je Andrej Kramarić koji je postigao prva tri pogotka Rijeke i odškrinuo vrata pobjede. Trijumf bijelih zapečatio je u završnici prvog poluvremena kapetan Anas Sharbini poentiravši iz blizine nakon što je Stipica odbio njegov prvi udarac.

Rijeka je tako novom pobjedom potvrdila odlično tempiranu formu na početku sezone i dodatno podigla samopouzdanje pred novim ispitom u UEFA Europa ligi i gostovanju kod Vikingura.