Početna - IZDVOJENO - Juniori Rijeke slavili protiv Orijenta

Juniori Rijeke slavili protiv Orijenta

Juniori Rijeke pobijedili su Orijent 1919 4:1 u zaostaloj utakmici 16. kola Prve HNL.
Rijeka je u gradskom derbiju prikazala dobar nogomet i stigla do desete pobjede.
Bijeli su poveli u 17. minuti. Valjan je ubacio iz kornera, Frigan je ostao sam pred golom i poentirao – 0:1. Orijent se u igru vratio u 37. minuti golom Tešića, ali Rijeka je do kraja prvog poluvremena ponovo povela. U 42. minuti Zrilić je prosao po boku i odigrao za Simčića koji je preciznim udarcem zabio u prvi kut – 1:2. Rijeka je pobjedu potvrdila u samoj završnici. U 77. minuti Bilić je sjajno prošao i odigrao za Frigana – 1:3.
Konačan rezultat postavljen je u 87. minuti kada je Bilić pogodio prvi kut vratara za 1:4.