Početna - IZDVOJENO - Rijeka ostala jedina neporažena momčad u Europi
hnk-rijeka

Rijeka ostala jedina neporažena momčad u Europi

Nogometaši Rijeke ostali su jedina neporažena momčad u Europi. Naime, uz Rijeku ove jeseni to je jedino za rukom pošlo velikom Real Madridu čiji je niz u nedjelju navečer došao kraju nakon poraza kod Seville (1:2).

Real je poveo golom Ronalda s bijele točke (67′), a sjajan preokret domaćina uslijedio je u posljednjih pet minuta nakon autogola Ramosa (85′), te pogotka Jovetića u 90. minuti.

Rijeka je u prvom dijelu sezone u 25 utakmica ubilježila 19 pobjeda, te šest remija!

Dodajmo tome i da će se pripremna utakmica između Rijeke i Bjelovara odigrat u četvrtak (19. siječanj) u 15 sati u kampu HNK Rijeka. Utakmica je prvotno bila zakazana za utorak (17. siječanj) u 15 sati, ali je odgođena zbog vremenskih uvjeta.

Uz ogled u četvrtak izabranike Matjaža Keka u petak (15 sati) u kampu HNK Rijeka očekuje pripremna utakmica protiv Triglava.