Početna - IZDVOJENO - Rijeka pobijedila Naprijed, Gorgon i Matei dvostruki strijelci
matei

Rijeka pobijedila Naprijed, Gorgon i Matei dvostruki strijelci

Nogometaši Rijeke pobijedili su Naprijed u pripremnoj utakmici uoči nedjeljnog gostovanja kod Cibalije. Rijeka je od prve minute nametnula tempo, ali pokušaji Gorgona (8′) i Gavranovića (11′) nisu pronašli put do mreže.

U 17. minuti Andrijašević je gurnuo loptu za Gorgona koji je iz okreta lijepo pogodio lijevom nogom – 1:0. Sedam minuta kasnije Martić je odigrao za Gorgona koji je ovoga puta bio precizan s ruba kaznenog prostora – 2:0.

Već u 26. minuti bilo je 3:0, braniči Naprijeda nisu najbolje reagirali nakon jednog ubačaja i Gavranović je bio siguran.

Samo tri minute kasnije braniči Naprijeda ponovo nisu uspjeli očistiti jednu loptu, a ovoga puta siguran je bio Matei – 4:0.

Rijeka je u drugom poluvremenu dodala još dva gola i niz prilika. Matei je prvo u 50. minuti postigao peti gol za Rijeku, a deset minuta kasnije Črnic je novi odbijanac u kaznenom prostoru pospremio za konačnih 6:0.