Početna - IZDVOJENO - Volosko Open 2013. – Enrico Marotti pobjednik

Volosko Open 2013. – Enrico Marotti pobjednik

Protekloga vikenda održala se međunarodna regata Volosko Open 2013, a vremenski uvjeti bili su idealni. Kao što naslov regate kaže, ona se održala na moru ispred Voloskog na potezu prema uvali Preluk.
Između 30 natjecatelja iz Hrvatske i susjedne nam Slovenije, pobjedu je odnio hrvatski predstavnik Enrico Marotti u klasi Funboard kategorija Slalom za daskaše.

Osim toga, ova regata se bodovala i za ovogodišnje Prvenstvo kluba DSNM “Volosko” te se na prvo mjesto, očekivano plasirao Enrico Marotti, drugo mjesto zauzeo je Fernando Kirigin, a treće mjesto osvojio je Igor Bakota.
U konkurenciji za žene natjecala se samo jedna natjecateljica DNSM-a “Volosko” koja je u ukupnom poretku osvojila 19. poziciju.