Početna - SPORT - Upisana druga pobjeda na EP u rukometu

Upisana druga pobjeda na EP u rukometu

Hrvatska – Crna Gora 27:22

Na EP u rukometu, Hrvatska rukometna reprezentacija upisala je svoju drugu pobjedu. U drugom kolu skupine D Golužini su izabranici svladali Crnu Goru s 27:22.

Do prvog vodstva na utakmici kauboji su došli tek u 7. minuti kada je IvanČupić zabio za 4:3, no Crnogorci su se ubrzo vratili i poveli sa 5:4. Ipak, Crnogorcima je to bila i posljednja prednost. Hrvatska je ostatak prvog poluvremena cijelo vrijeme vodila, čak i s tri gola prednosti, no na odmor su otišli s jednim golom razlike, 14:13, u korist Hrvatske.

Za vrijeme poluvremena Hrvatska se malo presložila te je nastavak utakmice otvorila serijom 5-1. Crnogorski rukometaši nekoliko puta su se vraćali na zaostatak od tri pogotka, ali nisu uspjeli ugroziti našu momčad.

Hrvatska je ovom pobjedom potvrdila prolazak u drugi krug, ali pitanje je koliko će bodova prenijeti. To će biti poznato nakon posljednje utakmice u skupini D, u petak protiv Švedske.

Rabljena Vozila

Komentiraj

x

Pogledajte još

Start 5. etape CRO Racea 1. listopada u Opatiji

I ove godine krajem rujna Hrvatska će biti domaćin sedme po redu međunarodne biciklističke utrke CRO Race u organizaciji tvrtke ...